Kuzucuk Tohumlar

Kuzucuk Tohumlar

Reklam

Kuzucuk Tohumlar Hakkında Bilgiler Öğreniyor

kuzucuk_tohumlar

Kuzucuk ile İbikli bir icat hakkında konuşurlar. Kuzucuk icadın bir teleskop İbikli ise helikopter olduğu düşünür ve hayale dalar. Tostos amca gelir ve çocuklar size bunun bir tohum makinesi olduğunu söylemeliyim der. Hepsinden ayrı ayrı tohum toplayıp getirmelerini ister İbikli lale tohumu toplar Kuzucuk topladığı tohumun tespih böceği olduğunu bilmez. Badem ile Cikcik meyve tohumu olmasını ister Tıpır ile Laklak tohum toplarken arı kovanının arkalarından geldiğini görünce kaçarlar. Köskös ise palamut götürür. Tostos amca hepsine teşekkür eder ve kutlama yaparlar.

2 yorum:

  1. Emily yine ailesi için çalışmaya devam etmektedir. Ona yardımcı olarak yeni piknik alanında gelen müşterilere servis yaparak hizmet karşılığında para kazanmalıyız. Müşterilerin istediklerini hazırlayarak servis edebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

    YanıtlaSil
  2. Horoz ve Kuzucuk, Kuzucuğun evini temizliyordur. Kuzucuk yatakta yatmış kurabiye yiyordur. Horoz ona baktığında da çalışıyormuş gibi yapıyordur. Bunu fark eden Horoz, kuzucuğu dışarı yollar. Bu sırada kuzucuk çitlerinin çok yıpranmış ve yıkılmak üzere olduğunu fark eder. Düzeltmeye çalıştıkça hepsi yıkılır. Sonra kuzucuk esaslı bir tamirat a girişir. Bu sırada olayı fark eden horoz, ona dikkatli ol gibilerinden işaretlet yapsa da onu dinlemeyen kuzucuk çekici eline geçirir. Acıyla koşarken, takım sandığından döktüğü kapana basar, sonra onun acısıyla yere yatar ve poposuna çiviler batar. Horoz onun bu durumuyla dalga geçerken Kuzucuk da dağınıklığının cezasını çekmiş olur.

    YanıtlaSil