Maşa İle Koca Ayı Dans Ateşi

Maşa İle Koca Ayı Dans Ateşi

Reklam

Maşa ve Koca Ayı trenin gelmesini sabırsızlıkla beklerler. Nihayet tren gelir. İçinden eski dostları panda çıkar. Koca Ayı eski dostuna sımsıkı sarılır. Maşa'da ona sarılmak ister ama her zamanki gibi abartır. Biraz fazla sıkınca Koca Ayı ona kızar. Hep birliklte Koca Ayı'nın evine giderler.

Bu sırada domuzcuk dans etmeye merak salmıştır. Maşa'nın evinin bahçesinde müzik açıp dans eder. Dans etmeyi o kadar sevmiştir ki bir dans okulu açmaya karar verir. Hemen ormana gidip okuluna öğrenci aramaya başlar. Fakat hayvanların hiç biri dans okuluna gitmeyi istemez. Son çare Koca Ayı'nın evine gider. Kapı çaldığında Koca Ayı açar. İçeride didişen Panda ve Maşa'yı gösterip onları okula almasını söyler. Domuzcuk Maşa'yı görünce onu kabul etmez. Koca Ayı çok ısrar eder. Domuzcuk kendisi için bir dans pisti yapması şartıyla onlara dans öğretmeyi kabul eder. Koca Ayı hemen işe koyulup bir dans pisti yapmaya başlar. Bu sırada domuzcuk da ne kadar zor olsa da içeride panda ve Maşa'ya dans öğretmeye başlar. Ama bu iş o kadar da kolay değildir. İki yaramaz sürekli birbirlerine çarpıp düşerler. Arada bir didişip kavga ederler. Domuzcuk Koca Ayı'ya söz verdiği için pes etmez.

Bu sırada Koca Ayı dans sahnesini tamamlar. Akşam ki büyük gösteri için ormandaki bütün hayvanları davet eder. Gösteri saati geldiğinde Domuzcuk umutsuz bir şekilde perdeyi açar. Maşa ve Panda sahnede şaşkın şaşkın dururlar. Başta heyecandan bir türlü dans edemezler ama Koca Ayı ve diğerleri onları alkışlayınca cesaret alıp uyumlu bir şekilde dans etmeye başlarlar. Domuzcuk çok mutlu olup sahnede onlara katılır. Hep birlikte harika bir akşam geçirirler. Günün sonunda Koca Ayı ve Dişi Ayı da Domuzcuktan dans dersi almak istediklerini söylerler.


Masha and The Bear Dance Fever
Masha and The Bear Dance Fever

Hiç yorum yok: