Rafadan Tayfa 48. Bölüm Hikayesi (Ankaralı Ozan)

Rafadan Tayfa 48. Bölüm Hikayesi (Ankaralı Ozan)

Reklam

Mahallenin yaramaz tayfası yine hayaller kurarak oyunlarını oynamaya devam ediyorlar. Bu bölümde tayfayı bir sürpriz bekliyor.

rafadan_tayfa_ankarali_ozan

Kamil'in amcasının oğlu ve kendisinden yaşça büyük olan Ankaralı Ozan mahalleye gelerek tayfayı şarkılarıyla coşturuyor. Ankaralı Ozan İstanbul'a albüm çıkarmaya gelmişti fakat bir şarkının eksik olmasıyla albüm çıkaramayan Ozan bir şarkı yazmak için kendisine ilham arar.. Aslında tam da kendisine ilham olacak yere gelmiştir. Albüm çıkarmaya çalışan Ozan'ın ilk hayran kitlesi mahallenin yaraz tayfası olmuştur. Rafadan Tayfa'nın macera dolu oyunlarını eğlencelerini gören Ozan'ın şarkı yazması için ilham kaynağı olmuş ve Ozan şarkıyı yazmaya başlamış ve Rafadan Tayfaya bir süpriz yapmaya hazırlanıyor. Ozan'a ilham kaynağı olan Rafadan Tayfaya birer imzalı albüm gönderen Ozan, Rafadan Oyna şarkısıyla tayfayı çok mutlu etmiştir.

3 yorum:

  1. Kamil’in amcaoğlu Ankaralı Ozan Ankara’dan İstanbul’a albüm çıkarmak için gelir. Albümünde eksik şarkı için ilham arayan Ozan, aslında tam da yerine gelmiştir… Albüm hazırlığı yapan Ozan’ın ilk hayranı hazırdır. Bu hayranı ve tüm Tayfa için Ozan’ın güzel bir sürprizi olacaktır.

    YanıtlaSil
  2. Güzel kızımızın baloya hazırlamak için kutulardan çıkan elbiseler,ayakkabılar ve aksesuarlar ile mouse'unuzu kullanarak giydirebilirsiniz. Böylece en güzel şekilde kızımızı hazırlayarak baloya gitmesine ve şık görünmesine yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler...

    YanıtlaSil