Kuzucuk Hediye Kulübü Hikayesi

Kuzucuk Hediye Kulübü Hikayesi

Reklam

kuzucuk_hediye_kulubu

Kuzucuk Hediye Kulübü - Kuzucuk Hikayeleri

Bulutlu güzel bir gün Laklak havada ağzında bir hediye paketi ağzında bir kutu Kuzucuk kutuyu açar ve bu bir kümes yapmak için tahta parçalarıdır kaplumbağa eline yerdeki kağıdı alır ve üstündeki çizimlere bakar bu benim işimdir der acaba bu hediye kime gelmiştir.

Kaplumbağa tarif eder etmesine de kimse anlamaz ortaya çıkan garip görünüşlü ne olduğunu kimse bilemez hele ki kağıt ta ki çizime hiç benzemez tekrardan bozup yapmayı denerler. Kuzucuk kağıda ben bakmak istiyorum der bakar sonra Laklak bakar sonra köstebek bakar yinede bir şey anlamazlar başaramamışlardır.

Köstebek elindeki kağıdı yere atması ile ineğin yemesi aynı anda olmuştur Kuzucuk köstebeğe çok kızar . Kuzucuk, İbikli'nin yanına gider ve benimle gelmelisin der sallanan bir şey yapmışlardır. İbikli sallanan tabureye benzer bir şeyin üstüne çıkmıştır aynı anda yere düşer bütün her şey parçalanmıştır İbikli yere düşer.

2 yorum:

  1. Horoz uçamadığı için üzgündür. Kuzucuk arkadaşı için iyi bir şey yapmak ister ve bir lastik yapar, yaptığı lastikle topu fırlatır ve top uçup gider....

    YanıtlayınSil